Wszystkiego co najlepsze naszym Babciom i Dziadkom!!!

Jest taki szczególny dzień w roku, na który uczniowie Dziennego Ośrodka czekają z wielką niecierpliwością… Tego dnia do Ośrodka przychodzą z wizytą ich wspaniałe babcie i wspaniali dziadkowie! To spotkanie pełne uśmiechu, miłości, ciepła i życzliwości… Tegoroczne obchody Dnia Babci i Dziadka odbyły się w poniedziałek 21 stycznia 2019 r.

Najpierw babcie i dziadków zaproszono do sali kominkowej, gdzie przywitała ich Dyrektor DOREW – pani Katarzyna Labus oraz Wicedyrektor DOREW – pani Barbara Gierusz. Nasi aktorzy wystawili wyjątkowe przedstawienie jasełkowe pt.”Od Adama i Ewy po narodziny Chrystusa”. Wspaniałe stroje, piękna scenografia oraz zaangażowanie wielu dzieci sprawiły, że przedstawienie było niezwykle wzruszające. Również specjalnie dla naszych gości, utwór Magdy Anioł pt.” uBoga droga”, pięknie zaśpiewała Paulinka.

Następnie nasi goście zostali zaproszeni do nowych sal, gdzie uczą się ich wnuki. Babcie i dziadkowie mieli jak co roku okazję porozmawiać z nauczycielami i terapeutami, a także spotkać się z kolegami i koleżankami swoich wnuków. Od swoich wnuków otrzymali piękne upominki.

Ostatnią niespodzianką było wspólne kolędowanie oraz słodki poczęstunek w sali kominkowej. O wspaniałą muzyczną atmosferę zadbali, jak w roku ubiegłym, nasi wieloletni przyjaciele: pan Jan Szafron i pan Rudolf, za co bardzo dziękujemy!!!

Serdecznie dziękujemy babciom i dziadkom naszych podopiecznych za przyjęcie zaproszenia i wspólnie tak wspaniale spędzony czas. Raz jeszcze życzymy dużo zdrówka, samych radosnych dni oraz spełnienia marzeń!!! 🙂

Do góry