Wizyta uczniów z Czechowic-Dziedzic

Pod koniec marca br., wychowanków Dziennego Ośrodka odwiedzili uczniowie klasy 7 s Szkoły Podstawowej nr 8 im. Janusza Kusocińskiego w Czechowicach – Dziedzicach, wraz z wychowawczyniami: panią Ireną Danielczyk i panią Katarzyną Kościelny. Spotkanie miało przede wszystkim charakter profilaktyczno – wychowawczy.

Nasi goście zostali podzieleni na kilka grup i uczestniczyli wraz z naszymi dziećmi w zajęciach dydaktycznych. Młodzież miała okazję zapoznać się z: wszystkimi uczniami i kadrą Dziennego Ośrodka, charakterem pracy placówki, metodami i formami pracy z osobami niepełnosprawnymi, wyposażeniem pomocnym w edukacji, rehabilitacji i terapii naszych podopiecznych.

Klasa przekazała dla uczniów DOREW bardzo ciekawy pamiątkowy afisz, materiały plastyczne, bukiet „niewiędnących” tulipanów oraz kwotę 200 zł pozyskaną od Darczyńców. Jesteśmy bardzo wzruszeni, że nauczyciele i uczniowie Szkoły od kilku lat pamiętają o naszych dzieciach i regularnie nas wspierają. Dziękujemy!!!

Mamy nadzieję, że wizyta w Dziennym Ośrodku i kontakt z naszymi dziećmi był niezapomnianym i bardzo wartościowym doświadczeniem. Dziękujemy za wspólny, bardzo miły czas!!! 🙂

Do góry