Odwiedziny duszpasterskie 2019

Dnia 17 stycznia 2019 r. w Domu Kulejących Aniołów miała miejsce wyjątkowa wizyta duszpasterska – proboszcza Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Piasku – ks. Grzegorza Stephana.

Spotkanie to było dla uczniów DOREW i podopiecznych Świetlicy Terapeutycznej wielkim wydarzeniem. Najpierw wizyta duszpasterska odbyła się w Świetlicy. Tam odbyło się wspólne dziękczynienie za otrzymane łaski oraz prośba o błogosławieństwo w Nowym Roku. Ksiądz Grzegorz pobłogosławił wszystkie pracownie i gabinety, a każdy uczestnik kolędy otrzymał obrazek.

Po spotkaniu w Świetlicy, ks. Grzegorz wybrał się z wizytą piętro niżej, czyli do Dziennego Ośrodka Tam również odbyła się wspólna modlitwa. Ksiądz Grzegorz odwiedził na salach wszystkie dzieci oraz zapoznał się z nauczycielami i terapeutami. Na niektórych salach odbyło się również wspólne kolędowanie. A to wszystko w niezwykle ciepłej i życzliwej atmosferze…

Dziękujemy ks. proboszczowi Grzegorzowi Stephanowi za przeprowadzenie pięknej kolędy, wspólny śpiew i modlitwy. Dziękujemy za duchowe wsparcie oraz pamięć o naszych Aniołkach!

Do góry