Śląskie Motocyklistki dla naszych Aniołków!!!

Aż 50 185 zł!!!– to kwota, jaką udało się zebrać ze sprzedaży kalendarza charytatywnego, stworzonego przez niesamowite kobiety ze Stowarzyszenia „Śląskie Motocyklistki”. Cały dochód został przeznaczony na wsparcie naszych Aniołków…

Już po raz trzeci Motocyklistki Śląsk wzięły udział w wyjątkowej sesji fotograficznej i stworzyły kalendarz, który ma na celu pomaganie potrzebującym. Tym razem cały dochód z kalendarza został przeznaczony na wsparcie naszego Stowarzyszenia! Zdjęcia do Motokalendarza 2019 wykonała Dorota Ziętek. Za grafikę odpowiedzialni są Marek Drapiński i Anna Gierak.

Grupa śląskich motocyklistek składa się z około 1000 kobiet. Wśród nich są: mamy, lekarki, prawniczki, managerki, kierowcy autobusów… Są różne, ale łączy je jedno- kochają motocykle. Miłośniczki jednośladów pasję zamieniły w pomoc i tak po raz trzeci powstał kalendarz charytatywny.

Te fantastyczne, przedsiębiorcze, odważne kobiety odwiedziły nas w piątek 25 stycznia 2019 r. i przywiozły ze sobą czek na niesamowitą kwotę 50 185 zł!!! Wszystkie otrzymane pieniądze zostaną przeznaczone na opłacenie wykonanej już elewacji Domu Kulejących Aniołów.

Jesteśmy niezwykle wzruszeni, trudno nam w kilku słowach wyrazić naszą ogromną wdzięczność! Podziwiamy kobiety, które pracując zawodowo, opiekując się swoimi rodzinami, potrafią jeszcze znaleźć czas na czynienie bezinteresownego dobra… Dziękujemy, kochamy i mocno ściskamy!!!

Do góry