Prosimy o 1 % podatku!

Szanowni Państwo! Jak co roku prosimy o przekazanie 1 % podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia. Każda złotówka to doposażenie naszej nowej, specjalistycznej placówki – Domu Kulejących Aniołów. Oferujemy również pomoc przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego.

W grudniu 2017 r., po wielu trudach budowy, otworzyliśmy ten piękny, nowy obiekt dla naszych dzieci! Dziś – w godnych, bezpiecznych warunkach, w otoczeniu wzajemnej akceptacji i miłości, na co dzień zapewniamy tu edukację, terapię, opiekę i wielospecjalistyczną pomoc dla blisko 100 osób niepełnosprawnych. Dzięki Państwa pomocy i ofiarności stworzyliśmy im drugi dom, miejsce pełne ciepła, pachnące domowym obiadem, gdzie pokonują swoje słabości i niedoskonałości, rozwijają talenty i zainteresowania.

W roku ubiegłym, dzięki ludziom dobrego serca, udało się wykonać chodnik wzdłuż sal edukacyjnych, zagospodarować teren zielony oraz wykonać elewację całego budynku. Kolejny rok to kolejne wyzwania, a tych nie brakuje! Państwa 1 % pozwoli nam na kontynuację dzieła, jakim jest wielospecjalistyczna pomoc osobom niepełnosprawnym.
W imieniu naszych podopiecznych, z całego serca DZIĘKUJEMY!!!

Jeśli mają Państwo problem z wypełnieniem rocznego zeznania podatkowego POMOŻEMY!!! Zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia przy ul. Dworcowej 27, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Do góry