Motocykllove rozpoczęcie sezonu dla naszych Aniołków!

W sobotę 11 maja 2019 r. na Paprocanach w Tychach odbyła się wyjątkowa impreza. Śląskie Motocyklistki od kilku lat „pomagają z pasją”. Dlatego zorganizowały „Motocykllove rozpoczęcie sezonu”, podczas którego wspierały Kulejące Anioły!

Na Dzikiej Plaży w Tychach tego dnia były bardzo głośno – a to za sprawą: motocyklistów, którzy przyjechali na fantastycznych maszynach oraz występujących na imprezie zespołów. Do dyspozycji licznie przybyłych uczestników wydarzenia były stanowiska obsługiwane przez motocyklistki, rodziców naszych podopiecznych oraz pracowników Stowarzyszenia: chleb ze smalcem, kiełbaska z grilla, domowe ciasto oraz kiermasz prac.

Na scenie cały czas odbywały się koncerty w klimacie zdecydowanie rockowym. Gwiazdą wieczoru był zespół OBERSCHLESIEN, dla którego w ramach podziękowania przygotowano wspaniały tort. Ten anielski tort został upieczony przez Sołtys Rudołtowic – panią  Joannę Skrzypczyk. Serdecznie dziękujemy!!!
Odbyły się również wybory mistera i miss motocyklistów. Atmosfera całego wydarzenia była fantastyczna!

Z całego serca dziękujemy cudownym kobietom ze Stowarzyszenia Śląskie Motocyklistki za wsparcie, zaangażowanie i pomoc naszych Aniołkom! Cieszymy się, że po raz kolejny możemy liczyć na Waszą życzliwość, ciepło i bezinteresowność! 🙂

Do góry