Obchody Dnia Dziecka 2019

Dnia 6 czerwca 2019 r. na terenie zielonym Domu Kulejących Aniołów działy się naprawdę niezwykłe rzeczy. Tego dnia podopieczni Stowarzyszenia obchodzili Dzień Dziecka…

Specjalnie dla wszystkich dzieci – tych najmłodszych, ale również tych dużo starszych, do Piasku przyjechali animatorzy z firmy Famiga. Uczniowie Dziennego Ośrodka i podopieczni Świetlicy Terapeutycznej uczestniczyli w fantastycznym pokazie baniek mydlanych. Bańkarz przedstawiał różne sztuczki – robił bańki rękoma, zamykał bańkę w bańce, tworzył gigantyczne bańki za pomocą specjalnych sznurów i obręczy, tworzył na rękach dzieci pianę oraz bańki „dymne”. Na koniec nasi podopieczni mogli sami spróbować swoich sił w puszczaniu baniek. Było naprawdę bajecznie, a atrakcja sprawiła wszystkim uczestnikom imprezy mnóstwo radości!!!

Po części plenerowej, animatorzy zaprosili do środka budynku, gdy odbyło się…. zamykanie w bańkach mydlanych! Za pomocą wielkiej obręczy udało się zamknąć w bańce każdego, kto tylko miał na to ochotę. A wrażenia po prostu niesamowite!

Impreza została sfinansowana ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. 

Do góry