XVII Piknik Osób Niepełnosprawnych w Podlesicach

Już po raz siedemnasty, dnia 15 czerwca 2019 r.  odbył się Piknik Osób Niepełnosprawnych mieszkających w zasobach spółdzielni mieszkaniowych województwa śląskiego. Zjazd odbył się na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej, a dokładniej w Podlesicach. Jak co roku na Pikniku nie zabrakło Kulejących Aniołów, a wyjazd zorganizowała Pszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa!

Oficjalne rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 10.00 przywitaniem zaproszonych gości oraz uczestników pikniku. Zabawy odbywały się w dużym pawilonie, który dawał schronienie przed intensywnym słońcem. Uczestnicy mogli skorzystać z hipoterapii, posiłków oraz organizowanych animacji. Piknik to dobry czas na integrację środowiska osób niepełnosprawnych, wymiany doświadczeń, ale przede wszystkim na dobrą zabawę. Atmosfera, jak co roku, była fantastyczna!

Punktem kulminacyjnym było losowanie rowerów, które każdego roku budzi dużo emocji. Z wielką przyjemnością informujemy, że rower trójkołowy wygrał… nasz podopieczny Mateusz! Wielkie gratulacje!

Serdecznie dziękujemy Prezesowi Pszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – panu Romanowi Wojtasowi, za zorganizowanie wyjazdu oraz dzień pełen atrakcji!

 

Zrealizowano w ramach inicjatyw Koła PSONI, sfinansowanych z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, przy wsparciu wolontariuszy uczestniczących w realizacji projektu „Bądź zaangażowany w wolontariat

Do góry