Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

W ostatnim tygodniu czerwca w naszym pięknym Domu Kulejących Aniołów w Piasku, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019, połączone z Dniem Rodziny.

To już drugie zakończenie roku szkolnego w naszym wymarzonym Domu w Piasku. Na początku tegorocznych uroczystości Przewodnicząca Zarządu Koła – pani Krystyna Fuławka wspólnie z Wiceprzewodniczącą i zarazem Dyrektorem Dziennego Ośrodka – panią Katarzyną Labus, kierownikiem Świetlicy Terapeutycznej  – panią Bogusławą Bularz i sekretarzem Stowarzyszenia – panią Małgorzatą Klimowicz, przywitały wszystkich rodziców, podopiecznych i pracowników Dziennego Ośrodka i Świetlicy Terapeutycznej.

Po zakończeniu oficjalnego przywitania wszystkich uczestników oraz podziękowaniach złożonych na ręce Zarządu i Dyrekcji oraz pracowników placówek, podopiecznych czekała wielka dawka zabawy przygotowana przez zaproszonych gości. Bawiliśmy się z chustą klanza, piłeczkami z grochem oraz kolorowymi chustkami. Zjedliśmy pyszne lody i obiad Po zakończaniu zabaw wszyscy mogliśmy podziwiać występy podopiecznych Stowarzyszenia: najpierw występowali uczniowie z Dziennego Ośrodka, którzy tego dnia zaprezentowali przedstawienie pt” Piracka przygoda”, później zaś podopieczni Świetlicy przedstawili inscenizacje słynnego wiersza J. Brzechwy pt „Ciągnął dziadek rzepkę”.

W trakcie tegorocznego zakończenia roku szkolnego, w czwartkowe przedpołudnie Kulejącym Aniołom z Piasku towarzyszyła piękna upalna pogada. Wszyscy już z utęsknieniem czekali na wakacyjny wypoczynek.

Przypominamy, że nasze placówki są czynne cały rok. W miesiącu lipcu na przerwie wakacyjnej odpoczywa część podopiecznych, a w miesiącu sierpniu pozostali wychowankowie.

Wszystkim życzymy pogodnych, bezpiecznych wakacji!!!

Autor tekstu: Tomasz Buczek – uczestnik Świetlicy Terapeutycznej

 

Do góry