Świąteczne Wypieki

Na obrazku znajdują sie ciasteczka wykonane przez Dom Kulejących Aniołów

Świąteczna Produkcja Wypieków u Kulejących Aniołów

Początek grudnia to w naszym stowarzyszeniu dużo świątecznych zajęć, jak co roku mimo panującej Pandemii Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w dniach od 1.12.2020 do 10.12.2020r rozpoczęło pieczenie świątecznych ciasteczek.

To już taka nasz świąteczna tradycja, że na 3 tygodnie przed najpiękniejszym okresem Świąt Bożego Narodzenia przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną rozpoczynają masową produkcje świątecznych wypieków w postaci ciastek.

W tegorocznych wypiekach, które odbywały się w Domu Kulejących Aniołów w Piasku przy ul. Dworcowej 27, brali udział rodzice podopiecznych, pracownicy naszego stowarzyszenia, zarówno z Dziennego Ośrodka i Świetlicy, wszystko odbywało się w ścisłej ostrożności sanitarnej przez panującą w całym kraju epidemie COVID 19.

Dla wszystkich, co roczne pieczenie Świątecznych wypieków w Pszczyńskim stowarzyszeniu jest wielką przyjemnością, a w powietrzu już powoli czuć nie tylko zapach pieczonych ciastek, ale też nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim za pomoc w produkcji Świątecznych wypieków w Domu Kulejących Aniołów.

Aby zobaczyć resztę zdjęć zachęcamy kliknąć tutaj.

Do góry