Zabawa andrzejkowa 2018

W dniu 29 listopada 2018 r. Kulejące Anioły tradycyjnie już bawiły się podczas zabawy andrzejkowej, która odbyła się tym razem w sali kominkowej. Gospodarzami zabawy byli przedstawiciele Rządu świetlicowego Tomek oraz Jarek. Zabawa miała charakter integracyjny, bowiem brali w niej udział zarówno podopieczni ze Świetlicy Terapeutycznej jak i Dziennego Ośrodka.

Wszyscy bawili się wyśmienicie, o czym świadczył parkiet pełen tancerzy. Imprezę uświetniła wspaniała dekoracja świąteczna, przygotowana przez śmiało można powiedzieć „artystów plastyków” z Dziennego Ośrodka oraz oprawa muzyczna i iluminacyjna, którą przygotował pan Mateusz. Muzyka została starannie dobrana do charakteru imprezy, dzięki czemu mogliśmy się bawić przy największych przebojach, tych współczesnych oraz tych starszych, które gościły na listach przebojów wiele lat temu, ale nadal są na topie.

Oczywiście jak przystało na prawdziwa zabawę andrzejkową nie mogło zabraknąć tradycyjnych zabaw i wróżb. Nasi podopieczni doskonale bawili się w trakcie wróżb z butów, kubków przyszłości, serca przeznaczenia, ale największą furorę zrobiło tradycyjne lanie wosku. W przerwach pomiędzy zabawami oraz tańcami uczestnicy zabawy zajadali się pysznymi smakołykami przygotowanymi przez nasze panie z kuchni.

Jak co roku ta zabawa jest jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym kalendarzu imprez i cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zarówno ze strony podopiecznych jak i pracowników i na długo pozostaje w naszej pamięci. Kulejące Anioły to prawdziwe „Lwy Parkietu”, dlatego też nie mogą się już doczekać zabawy karnawałowej, która biorąc pod uwagę to że czas biegnie bardzo szybko, odbędzie się już niebawem…

Do góry