VII VIII Zajęcia naszych słuchaczy Radia SoVo

podopieczni świetlicy z mapami pogody

Na początku roku dnia 7.01.2021r. W Świetlicy Terapeutycznej odbyły się kolejne zajęcia słuchaczy Radia SoVo w ramach ogólnopolskiego

  1. Tematem w nowym roku 2021 było Szczegółowe wyszukiwanie w tekście. Podczas pierwszego tematu mogliśmy dowiedzieć jak możemy używać skrótów w tekście. Pierwszy temat jaki był przygotowany wymagał od wszystkich uczestników wielkiego skupienia i koncentracji, ponieważ nie był tematem łatwym. W VII i VIII, IX zajęciach brali udział: Marek, Jarosław, Marzena Tomasz, Łukasz, i wiele innych podopiecznych naszej Świetlicy. Były to pierwsze zajęcia po przerwie Świątecznej.
  2. Drugim Tematem naszych zajęć był serwisy informacyjne np. pogoda podczas tego tematu Słuchacze Radia SoVo ze Świetlicy Terapeutycznej mogli dowiedzieć w jakich stopniach mierzymy temperaturę powietrza oraz w jakich stopniach mierzymy ciśnienie a także jakie są zagrożenie dla naszej planety np. ocieplenie klimatu . Podczas I zajęć w Nowym roku wszyscy uczestnicy czwartkowych zajęć mogli zrobić własną mapę pogody.

Słuchacze radia SoVo dziękują za przygotowanie kolejnego tematu na zajęcia 🙂
Poniżej przesyłam link do prezentacji z naszych zajęć
https://www.youtube.com/watch?v=PDTAoCHNrso&t=2s
i zapraszam na naszego fanpage Facebook gdzie znajdą państwo więcej informacji.

Do góry