Spotkanie w Klubie Honorowego z Księdzem Bartoszem Jankowskim

We wtorek 24.05.2022 odbyło się kolejne spotkanie w Świetlicowym Klubie Honorowego Gościa z Księdzem Bartoszem.

Było to kolejne spotkanie podopiecznych Świetlicy Terapeutycznej w ramach spotkań Klub Honorowego Gościa w 2022r Tym razem członkowie naszego Klubu Mieli okazje gościć Księdza wikarego z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa z Piasku.

Na początku naszego wtorkowego spotkania każdy z naszych podopiecznych przedstawił się naszemu gościowi i opowiedział ile lat uczęszczają do naszego Stowarzyszenia. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, tego dnia mieliśmy okazje dowiedzieć się wiele informacji o swoim gościu Ks Bartosz pełni posługę duszpasterską od 6 lat, a parafia Najświętszego Serca Pana Jezus z Piasku to jego 3 miejsce pobytu. Ks Bartosz jak każdy z nas ks. Bartosz ma swoje zainteresowania nasz gość bardzo lubi jeździć na rolkach i chodzić na basen,

w trakcie II spotkania w Świetlicy Terapeutycznej w ramach naszego spotkania nasi podopieczni wspólnie z Ks wikarym odmówiliśmy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Na zakończenie naszego spotkania wręczyliśmy Ks wikaremu upominek w postaci anioła.

Dziękujemy Ks Bartoszowi za parzycie do naszego Domu Kulejących Aniołów życzymy dużo zdrowia wytrwałości w posłudze kapłańskiej

Autor

Tomasz

Do góry