DZIEŃ DOBRA W GRZAWIE

Na zdjęciu stoja kobiety i męzczyżni, uczestnicy Świetlicy Terapeutycznej wraz z opiekunami. W tle drzewa i trawa.

Z całego serca dziękujemy za zaproszenie na Dzień Dobra w Grzawie. W imieniu Pani Krystyny Fuławki, Pani Bogusławy Bularz oraz uczestników Świetlicy Terapeutycznej dziękujemy za piękne spotkanie, serdeczność i życzliwość jakiej od Was doświadczyliśmy. Było nam bardzo miło być częścią tego wyjątkowego dnia. Szczególnie poruszyła nas wspólna modlitwa i Msza Święta, podczas której mogliśmy dziękować Panu Bogu za dar spotkania z tak dobrymi ludźmi. Wracaliśmy do domu z uśmiechem, wdzięcznością i przekonaniem, że dobro naprawdę łączy ludzi. Dziękujemy za każde dobre słowo, uśmiech, otwarte serce i wspaniałą atmosferę. Takie chwile pozostają w pamięci na długo i dają siłę do codziennego działania. Niech Pan Bóg obdarza Was zdrowiem, radością i wszelkimi łaskami, a dobro, którym dzielicie się z innymi, wraca do Was ze zdwojoną mocą.

Z serdecznymi pozdrowieniami i wdzięcznością Pani Krystyna Fuławka, Pani Bogusława Bularz wraz z uczestnikami Świetlicy Terapeutycznej.

Na zdjęciu stoją dwaj mężczyźni w okularach i jedna kobieta w okularach, uczestnicy Świetlicy Terapeutycznej. W tle drzewa i zagroda z alpakami.

reszta zdjęć tutaj: https://www.facebook.com/photo?fbid=940779425636395&set=pcb.940780258969645

Do góry