DZIEŃ SPORTU

Na zdjęciu stoi kobieta, obok żółty pachołek i piłka przy prawej nodze.

18 czerwca uczestnicy Świetlicy Terapeutycznej brali udział w Dniu Sportu, podczas którego mogli poczuć prawdziwego ducha rywalizacji, ale przede wszystkim radość ze wspólnej zabawy i współpracy w drużynie. Nasi uczestnicy zostali podzieleni na cztery zespoły, a każdy z nich wyróżniał się swoim kolorem. W atmosferze wzajemnego wsparcia, dopingu i uśmiechu mierzyli się z różnorodnymi konkurencjami, które zostały starannie dopasowane do ich możliwości i umiejętności. Tego dnia nie liczyły się jedynie wyniki czy zdobyte punkty. Najważniejsze były odwaga do podejmowania wyzwań, wiara we własne siły oraz radość płynąca z bycia częścią drużyny. Każdy uczestnik dał z siebie wszystko, pokazując ogromne serce, determinację i sportowego ducha. To był dzień pełen emocji, wzruszeń i pięknych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Na zdjęciu kobieta idzie po kolorowych gumowych kołach o różnej fakturze.

reszta zdjęć tutaj: https://www.facebook.com/photo?fbid=937570602623944&set=pcb.937571992623805

Do góry