Jak zmienia się obejście wokół Domu Kulejących Aniołów

Wokół Domu Kulejących Aniołów wiele ostatnio się zmieniło!

Wszyscy pracownicy bardzo się starają aby powrót naszych wszystkich wychowanków był jak najbardziej przyjemny i komfortowy! Mamy nadzieję że wkrótce będziemy mogli się cieszyć wspólnie naszym pięknym ogrodem!

Na zielonym terenie naszego podwórka, obok planu zabaw powstała piękna wiata pod którą z pewnością będziemy spędzać miło czas ucząc się i poznawać świat a także bawiąc i integrując się z wszystkimi podopiecznymi!

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania dla Pana Piotra Kościelny, Pana Szymona Kościelny oraz Pana Mateusza Kotasa za nieodpłatne wykonanie całej wiaty oraz dla firmy z terenu Powiatu Pszczyńskiego za nieodpłatne przekazanie materiałów do budowy wiaty!

Został wykarczowany teren wokół naszego płotu, przez co ogród jest teraz o wiele przyjemniejszy i czysty!

W naszym ogródku warzywnym zostały posadzone i posiane warzywa, które z pewnością wykorzystamy w kuchni! Będą pyszne i zdrowie nie tylko na obiad ale także zrobimy z nich przetwory na zimę!

Ponadto wykonywane są na bieżąco prace tak aby zadbać o estetykę całego naszego obejścia, koszona jest trawa i sadzone są kwiaty w donicach przed wejściem.

Mamy wszyscy nadzieję że bezpieczeństwo związane z epidemią szybko wróci do normy i będziemy mogli spędzać jak najwięcej czasu w naszym pięknym ogrodzie!

Do góry