Kulejące Anioły dziękują…

Kulejące Anioły składają serdeczne podziękowania dla Rodziny Pani Agnieszki Antes – Kuliga za zaproszenie nas do udziału w ostatnim pożegnaniu Pani Agnieszki. Zgodnie z wolą Rodziny, uczestnicy pogrzebu zamiast kwiatów złożyli datki na wsparcie naszych Kulejących Aniołów.

Ten piękny gest był dla nas ogromnym zaszczytem. Po raz kolejny doświadczyliśmy wielkiej dobroci i wsparcia ze strony Rodziny Pani Agnieszki, z którą związani jesteśmy od wielu lat. Państwo Antes wielokrotnie wspierali nas finansowo, zawsze mogliśmy liczyć na Ich dobre słowo, życzliwość i otwartość. Kilka lat temu, w okresie budowy naszego Domu Kulejących Aniołów, siostra Pani Agnieszki – Zofia, charytatywnie zagrała w Zamku Pszczyńskim piękny koncert fortepianowy, który do głębi poruszył serca wielu osób. Cały dochód z koncertu został wówczas przeznaczony na dzieło budowy.

To niezwykłe dla nas doświadczenia i wielki dar spotkać na swojej drodze tak wspaniałą Rodzinę. Z całego serca za to dziękujemy.

Łączymy się w bólu i głębokim żalu najbliższych i wszystkich, którym Pani Agnieszka była bliska. Jednocześnie bardzo serdecznie dziękujemy za okazane nam w tych trudnych chwilach wsparcie – podczas pożegnania Pani Agnieszki zebraliśmy kwotę 9.600 zł.

To piękny gest pomocy, ofiarności i zrozumienia,

za który z głębi naszych serc dziękujemy.

Do góry