Spotkanie w starostwie

W piątek 20.05. 2022 odbyło się spotkanie Kulejących Aniołów w Starostwie

Organizatorem spotkania była pani Katarzyna Granda Koordynator dostępności Osób Niepełnosprawnych. W spotkaniu jakie miło miejsce w piątkowe przedpołudnie w starostwie brali udział podopieczni Świetlicy oraz Dziennego Ośrodka Terapeuci pani Sabina i Pani Marysia oraz Kierownik Świetlicy pani Bogusia.

Na początku spotkania podopieczni domu Kulejących Aniołów zostali przywitani przez pracowników Starostwa na czele ze Sekretarzem Powiatu Szymonem Sektą. Po przywitaniu uczestnicy spotkania mieli okazję pierwszy raz zwiedzić Pszczyńskie Starostwo. Na spotkaniu mogliśmy się również dowiedzieć ile w Powiecie Pszczyńskim znajduje się gmin. Tego dnia był również przygotowana dla nas krótka prezentacja na której mogliśmy zobaczyć najpiękniejsze zakątki Powiatu Pszczyńskiego takie jak Jezioro Goczałkowickie, Rynek Pszczyński i wiele wiele innych Pszczyńskie cuda natury.

Po zakończeniu prezentacji i zwiedzania gabinetu starosty odbyło się pożegnanie wszystkich uczestników spotkania na pamiątkę przed budunkiem zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy za zaproszenie podopiecznych Domu Kulejących Aniołów.

Autor

Tomasz

Do góry