SPOTKANIE – NIESPODZIANKA Z POSŁEM GRZEGORZEM GAŻĄ

Na fotografii Poseł Pan Grzegorz wraz z uczestnikami turnusu rehabilitacyjnego w podarowanych plecakach.

Ostatnie dni wakacji w Domu Kulejących Aniołów w Piasku okazały się pełne miłych niespodzianek!
Dzięki fantastycznej akcji charytatywnej Dziennika Zachodniego i hojności darczyńców spełniają się nasze marzenia o wyjeździe na turnus rehabilitacyjny nad morze do Rewala!
Zebrane środki umożliwiły zorganizowanie i dofinansowanie turnusu dla 50 osób, na który Anioły wyjeżdżają w najbliższy piątek tj. 1 września. Ale to nie koniec niespodzianek!
Jak zawsze z uśmiechem i dobrą energią odwiedził nas Pan Poseł Grzegorz Gaża, który sprawił nam miłą niespodziankę swoją wizytą i upominkami dla dzieci. Wyjeżdżający na turnus otrzymali plecaki, które z pewnością zmieszczą wszystkie niezbędne skarby, jakie nieodłącznie towarzyszą naszym Aniołom w codziennym życiu.
– Bardzo się cieszę z Waszego wyjazdu nad morze! Serdecznie dziękuję wszystkim sponsorom tego wyjazdu, który z pewnością będzie miał wiele walorów leczniczych, ale przede wszystkim pozwoli na chwilę wytchnienia i wypoczynku zarówno rodzicom jak i dzieciom. Życzę Wam pięknej, słonecznej pogody, niezapomnianych wrażeń odpoczynku w gronie przyjaciół! – mówił Poseł Gaża.
My też bardzo serdecznie dziękujemy Panu Posłowi za ten piękny gest i życzliwe słowa, a także wszystkim ludziom o pięknych, otwartych sercach, którzy swoją dobrocią i hojnością umożliwili nam wyjazd nad morze.

Na zdjęciu uczestnicy turnusu rehabilitacyjnego wraz z Posłem Panem Grzegorzem i opiekunami, a także ufundowanymi plecakami.

pozostałe zdjęcia tutaj:https://www.facebook.com/photo/?fbid=690836853089905&set=pcb.690847419755515

Do góry