Członek Rady Miasta Pszczyna gościem Świetlicy

W środę 7 lutego 2018 r. w Domu Kulejących Aniołów w Piasku, w ramach spotkań Klubu Honorowego Gościa, w Świetlicy Terapeutycznej odbyło się kolejne spotkanie, tym razem w progi naszego klubu zawitał członek Rady Miasta Pszczyna – pan Arkadiusz Maciej Gardiasz.

Była to pierwsza wizyta w ramach Świetlicowego Klubu Honorowego Gościa w naszej nowej siedzibie Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Pszczynie z siedzibą w Piasku. Na początku spotkania przedstawiciele świetlicowego rządu wspólnie z innymi podopiecznymi, panią psycholog Moniką, panią terapeutką Izą oraz panią kierownik Świetlicy przedstawili swojemu gościowi funkcjonowanie rządu oraz jego skład, a także świetlicowe kluby, które u nas działają.

W trakcie naszego środowego spotkania pan Arkadiusz opowiedział o tym, czym zajmuje się na co dzień, jakie jest jego hobby, jak spędza wolny czas oraz co robi zawodowo. Nasz gość pełni funkcję Przewodniczącego os. Kolonia Jasna, jest także w Radzie Miejskiej, pracuje w komisji rewizyjnej, budżetowej oraz zajmuje się Funduszami Europejskimi. Oprócz tego pan Arek zajmuje się w czasie wolnym fundacją sportową. Sporo opowiedział i zdradził nam o swoim życiu prywatnym, dowiedzieliśmy się między innymi, że lubi grać w siatkówkę oraz opiekuje się aktualnie dziewięciomiesięczną córeczką.

Dla wszystkich uczestników spotkania był to wyjątkowy dzień, a dla naszego gościa było to kolejne ciekawe doświadczenie. Na zakończenie spotkania podzieliliśmy się z panem Arkiem własnoręcznie upieczonymi pączkami z okazji Tłustego Czwartku oraz wręczyliśmy drobny upominek.

Dziękujemy panu Arkadiuszowi Gardiaszowi za przybycie do naszego nowego wymarzonego Domu Kulejących Aniołów.
                                                                                  PODOPIECZNI I PRACOWNICY ŚWIETLICY TERAPEUTYCZNEJ

Do góry