Andrzejki 2020

lanie wody przez dziurkę od klucza

W dniu 30.11.2020r w całym kraju obchodzone są Andrzejki. Również tego
rodzaju tradycja obchodzona jest u podopiecznych Świetlicy Terapeutycznej
.

W tym roku impreza Andrzejkowa w naszej Świetlicy była inna niż w poprzednich, latach wszystko z powodu panującej w całym kraju epidemii COVID 19, dlatego nie było w tym roku tak lubianej przez nas zabawy tanecznej, a wszyscy musieliśmy zachować wszystkie środki ostrożności związane z epidemii.

Dyskoteka nie mogła się odbyć ze względów sanitarnych, mimo to tego dnia czekało na nas wiele innych atrakcji. Organizatorami tegorocznej zabawy Andrzejkowej byli terapeuci Świetlicy na czele z p. Sabiną a pomagali jej p. Mateusz, p. Wojtek, p. Karolinki, p. Agnieszka oraz podopieczni Jarosław i Tomasz premierzy Świetlicowego Rządu.
Jak to na imprezach Andrzejkowych nie mogło zabraknąć tradycyjnego lania wosku również u nas i wiele innych tradycyjnych wróżb Andrzejkowych min:

• wróżba z butami
• skórki jabłka
• Farby przyszłości

Oprócz wyżej wymienionych wróżb na wszystkich uczestników tegorocznych Andrzejek czekało wiele innych atrakcji. Dla wszystkich poniedziałkowa impreza w naszej Świetlicy, mimo tych trudnych czasów było to wielkie wydarzenie, wszyscy będziemy pamiętać bardzo długo.

Dziękujemy wszystkim za przygotowanie tegorocznej zabawy.

Do góry