Spotkanie w Klubie Honorowego Gościa

Na zdjęciu znajdują się wychowankowie Świetlicy wraz z Panią Sołtys naszej miejscowości oraz Pani Krysia przewodnicząca Naszego Stowarzyszenia, w tle widać ustrojone choinki

W czwartek 10.12.2020r. Po dłuższej przerwie w Świetlicy Terapeutycznej odbyło się spotkanie w Klubie Honorowego Gościa z panią Barbarą Psik, Sołtysem Piasku. Było to pierwsze spotkanie w Świetlicowym Klubie Honorowego Gościa po przerwie spowodowaną pandemią Koronawirusa, pierwszym naszym gościem po przerwie, była pani Barbara Psik Sołtys Piasku. Spotkanie w czwartkowe przedpołudnie przebiegało oczywiście z zachowaniem szczególnych środków sanitarnych spowodowanych panującymi w naszym kraju obostrzeniami. Na początku naszego spotkania podopieczni Świetlicy i Rząd Jarek i Tomasz przywitali swojego gościa, przedstawili wszystkie kluby jakie znajdują się w naszej Świetlicy.

W spotkaniu z Sołtysem piasku brali udział Jarek, Tomasz, Marek, Krzysztof oraz Dorota, a także Kierownik naszej placówki p. Bogusia oraz p. Wojciech, podczas spotkania przedstawiciele Klub Honorowego Gościa mogli dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy na temat pracy Sołtysa. Pani Basia opowiedział nam na czym polegają obowiązki Sołtysa, nasz gość piastuje stanowisko Sołtysa miejscowości Piasek już 9lat i jest matką trójki dzieci i można śmiało powiedzieć że angażowanie się w sprawy wsi wypiła z mlekiem matki.

Pierwsze po przerwie i zarazem ostatnie przed przerwą Świąteczną w Klubie Honorowego Gościa w Świetlicy Terapeutycznej, spotkanie z Sołtysem piasku przebiegało, można śmiało powiedzieć w rodzinnej atmosferze, a nasz gość w prowadził w progi naszej placówki sporo pozytywnej energii przed Świętami Bożego Narodzenia.

Dziękujemy pani Basi za przybycie do naszego klubu oraz smakowity upominek i życzymy wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt, niech malutki Jezus błogosławi całej pani rodzinie.

Po więcej zdjęć z tego dnia zapraszamy tutaj.

Do góry