III i IV Zajęcia naszych słuchaczy Radia SoVo

zajęcia radiowe

W środę 9 grudnia 2020r w Świetlicy Terapeutycznej odbyły się kolejne zajęcia w ramach ogólnopolskiego projektu Radia SoVo.

Gospodarzami zajęć byli p. Mateusz oraz p. Sabina. Zajęcia na terenie naszej placówki odbyły się przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, wszystko przez panującą w naszym kraju epidemie.

Pierwszym tematem środowych zajęć było jak bezpiecznie zmienić hasło na portalu społecznościowym Facebook, w trakcie tego tematu mogliśmy dzięki przygotowanej prezentacji zobaczyć jak możemy bezpiecznie stworzyć silne hasło. W kolejnych zajęciach brali udział słuchacze: Jarosław, Marek Łukaszki, Wojciech, Marzena, Tomasz, oraz Ela.
Dzięki temu tematowi słuchacze radia SoVo ze Świetlicy Terapeutycznej mogli się dowiedzieć ja bezpiecznie zalogować i poruszać na tym znany i lubiany portalu społecznościowym.
Drugim tematem zajęć słuchaczy radia ze Świetlicy Terapeutycznej było jak możemy bezpiecznie poruszać się po przeglądarce internetowej i jak znaleźć poszczególne strony internetowe dla nas wszystkich było to wielkie wyzwanie zwłaszcza dla osób które na co dzień nie mają dostępu do komputera czy internetu. Po nas wszystkich było widać ogromne zainteresowanie dzisiejszymi tematami.

Dziękujemy za przygotowanie pani Sabinie oraz panu Mateuszowi kolejnych zajęć z
radia.

Do góry