V i VI Zajęcia naszych słuchaczy Radia SoVo

zajęcia

W połowie grudnia w dniu 15.12.2020r. Podopieczni Świetlicy Terapeutycznej w ramach ogólnopolskiego projektu wzięli kolejny raz udział w zajęć Radia SoVo.

I temat naszych dzisiejszych zajęć nosił nazwę haker. Jakie są z tym związane zagrożenia. We wszystkich do tej pory zajęciach została przygotowana prezentacja którą przygotowali nasz terapeuta pan Mateusz. W tych zajęciach słuchaczami w ramach zajęć z Radia byli nasi stali słuchacze Tomasz, Jarosław, Marek, Łukasze Wojciech, Dorota Marzena i po raz pierwszy Ania .Dla wszystkich dzisiejszy temat był bardzo pouczający zwłaszcza dla osób, które na co dzień mają możliwość korzystania z Internetu.

II tematem dzisiejszego dnia z zajęć z radia które miały miejsce w naszej placówce był związany z stalkingiem i hakerem był to temat można powiedzieć powiązany z naszym pierwszym tematem przygotowanym na dzisiejsze zajęcia. Dzięki tym tematom nasi słuchacze będą mogli w miarę bezpiecznie korzystać z komputera i innych urządzeń, które mają dostęp do internetu np. Telefon komórkowy czy tablet. Na zakończenie naszych
dzisiejszych zajęć w ramach niespodzianki wszyscy wspólnie mogliśmy obejrzeć płytę z naszego Noworocznego koncertu.

Dziękujemy za kolejne zajęcia i życzymy wszystkiego dobrego.

Do góry