Zabawa na śniegu

dzieci na śniegu

Wiadomo że widok śniegu w dzisiejszych czasach to wielka atrakcja, również dla podopiecznych Świetlicy i ich terapeutów. Z tej okazji postanowili wspólnie ulepić bałwana.

Śnieżna zabawa jaka miała miejsce przed Domem Kulejących Aniołów sprawiła naszym kolegą i koleżanką wiele frajdy. Wszyscy nasi podopieczni, którzy mieli okazję tego dnia po raz pierwszy w nowym roku ulepić bałwana i pobawić się na śniegu.

W lepieniu tej znanej śnieżnej postaci brali udział: Ania Więcek Damian Balcerek , Magdalena Dworak , Mariusz Gołaszewski , Ela Pawłowska , Sławomir Wala , Aneta Siecińska , Weronika Pieczka , Michał Jeczeń , Wojciech Sakźnik. Zabawa na Śniegu dla podopiecznych naszej placówki to nie tylko zabawa, ale również możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Wszyscy tego dnia doskonale się bawili, a lepieniu bałwana towarzyszył uśmiech. Szkoda tylko, że nasz nowy przyjaciel zostanie z nami do najbliższego ocieplenia, ale my tę zabawę będziemy pamiętać znacznie dłużej przynajmniej do następnej zimy. 🙂

Dziękujemy za wspaniałą śnieżną zabawę!

Do góry