Wirtualna wycieczka po górach

Spotkanie z Panią Agnieszką

Na początku marca ostatniego miesiąca zimy w Świetlicy Terapeutycznej dnia 4.03.2021, odbyło się kolejne spotkanie z panią Agnieszką Walicką.
Było to już II spotkanie podopiecznych Świetlicy w 2021r z panią Agnieszką. Pani przewodnik przygotowała multimedialną lekcję z przyrody, a konkretnie z Fauny i Flory gór. Na początku naszego czwartkowego spotkania pani Agnieszka prezentował nam wszystkim zwierzęta jakie możemy zobaczyć w naszych górach, a konkretnie w Bieszczadach.

Pierwszym zwierzakiem jakie tego dnia mogliśmy zobaczyć na prezentacji była koza górska, jest to bardzo umięśnione zwierzę i żyje w dość licznym stadzie i w wysokich partiach gór. Kolejnymi przedstawionymi tego dnia byli: świstak orzeł oraz niedźwiedź tego dnia podopieczni Świetlicy mogli po raz pierwszy zobaczyć te wszystkie stworzenia na zdjęciach.

Drugim tematem czwartkowego wirtualnego spotkanie z przyrodą była Flora. Wszyscy podopieczni naszej placówki z wielkim zainteresowaniem słuchali pani Agnieszki, dla wszystkich była to wirtualna lekcja przyrody. Na zakończenie naszego spotkania podopieczni Świetlicy otrzymali od pani przewodnik skromne upominki, a nasz kolega Tomasz w imieniu wszystkich uczestników spotkania podziękował pani Agnieszce za przybycie do naszego Domu Kulejących Aniołów.

Dziękujemy za kolejne nasze spotkanie.

Do góry