Spotkanie z panią Haliną Akordeonistką z Piasku

Pani Halina z Dorotką i Jarkiem

W środę 23.06.2021 w ostatnich dniach roku szkolnego odbyło się spotkanie z panią Haliną w ramach spotkań Klubu Honorowego Gościa.

Było to pierwsze spotkanie od stycznia br. kiedy to do naszego klubu zawitał poseł Gaża. Tym razem do naszej Świetlicy zawitała pani Halina Akordeonistka z Piasku. Pierwsze spotkanie w naszym Świetlicowym Klubie Honorowego Gościa odbyło się w Anielskim zakątku. Na początku środowego spotkania pani Halina opowiedziała nam jak jest skonstruowany ten instrument muzyczny. Później wszyscy wspólnie z naszym środowym gościem i terapeutami placówki mogliśmy pośpiewać znane piosenki biesiadne i nie tylko. Dla uczestników Świetlicy Terapeutycznej spotkanie z panią Haliną było wielką przyjemnością po dość długiej przerwie spowodowaną panującą w naszym kraju pandemią COVID 19.w trakcie tego muzycznego spotkania w środowe przedpołudnie panowała wesoła atmosfera u wszystkich uczestników spotkania Na zakończenie pani Halina jak i wszyscy goście naszego Klubu wpisała się do naszej księgi.

Dziękujemy za przybycie do Naszego Domu Kulejących Aniołów i życzymy udanych wakacji.

Do góry