Wycieczka do Pszczyny uczestników Świetlicy

Wakacje w pełni i podopieczni świetlicy skrzętnie z tego korzystają, w dniu 15.07.2022 udali się na wycieczkę do Pszczyny.

Podopieczni Świetlicy udali się na wycieczkę do Pszczyny zaraz po śniadaniu. Piątkowa wyprawa została podzielona na dwie grupy, część podopiecznych Świetlicy udała się na rowerach, a pozostała cześć uczestników należącym do naszego stowarzyszenia busem.

Była to już kolejna wizyta uczestników Świetlicy w Pszczynie, podczas piątkowego pobytu w tym mieście mieszkańcy Domu Kulejących Aniołów mogli splunie z terapeutami spacerować i podziwiać widoki i miło spędzić czas w pszczyńskim parku. Po spacerze wszyscy uczestnicy wycieczki udali się w stronę rynku na smakowity deser w postaci lodów, była to też okazja do porozmawiania i spędzenia wakacyjnego czasu w miłym towarzystwie.

Podczas kolejne wakacyjnej wycieczki podopiecznych Świetlicy Terapeutycznej towarzyszyła piękna słoneczna pogoda a na twarzach naszych kochanych aniołków widać było widać uśmiech, po krótkim wypoczynku Kulejące Anioły udały się w drogę powrotną.

Dziękujemy za mile spędzony wakacyjny czas

Autor

Tomasz

Do góry