Wszystkiego naj naszym Mamom!!! :)

W poniedziałek 27 maja 2019 r. odbyły się obchody bardzo wyjątkowego Dnia… W Dziennym Ośrodku gościliśmy osoby najbliższe sercu naszych uczniów, uśmiechnięte, piękne, zawsze pełne ciepła i gotowe na największe poświęcenie – ukochane MAMY!!! Z tej okazji dzieci z pomocą nauczycieli przygotowały mnóstwo niespodzianek…

Gości przywitała Dyrektor DOREW – pani Katarzyna Labus, która złożyła najserdeczniejsze życzenia. Następnie odbyła się pierwsza niespodzianka – magiczny pokaz! Do udziału w magicznych sztuczkach, sympatyczny pan magik zaprosił wszystkich uczniów oraz oczywiście ich mamy! Kolejną atrakcją były przedstawienia przygotowane przez naszych wychowanków oraz nauczycieli i terapeutów. Najpierw Kamil, Paulinka i Krzysiu wyrecytowali piękne wierszyki, w których nie zabrakło najważniejszych dla każdej mamy słów… Chwilę później bardzo sympatyczna pani ogrodniczka, wraz z pomocą równie sympatycznych owadów sprawiła, że w doniczce wyrósł piękny kwiat! Następnie życzenia w formie wierszyków złożyły Nicola oraz Teresa, a Michael z pomocą pani Jagny i pana Kazia zaśpiewał wzruszającą piosenkę dedykowaną wszystkim gościom. Kolejną niespodzianką były występy taneczne oraz wzruszające przedstawienie do piosenki „Żyj z całych sił”.

Po części astystycznej naszych wspaniałych gości zaproszono na sale, gdzie na co dzień uczą się ich dzieci. Tam Mamy otrzymały własnoręcznie wykonane laurki oraz mnóstwo buziaków i uścisków! Było to też świetna okazja, żeby wspólnie, miło spędzić czas…

Serdecznie dziękujemy wspaniałym Mamusiom naszych uczniów za wizytę w Dziennym Ośrodku! Raz jeszcze życzymy dużo uśmiechu, zdrowia, spełnienia marzeń i samych cudownych chwil… Dziękujemy, że jesteście!!!

Do góry