Co słychać w DOREW?!

Dzienny Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczy bez gwaru dzieci, bez ich śmiechu i radości nie jest już tym samym Ośrodkiem.

Ale jak dobrze wszyscy wiedzą, nasi uczniowie,dyrekcja, nauczyciele, specjaliści, opiekunowie i wszyscy pozostali pracownicy nigdy się nie poddają i zawsze walczą o lepsze jutro!!

Panie rehabilitantki, pani logopeda i pani psycholog prowadzą zajęcia z dziećmi, oczywiście zachowując wszystkie zasady bezpieczeństwa! Praca w każdym gabinecie z pewnością jest bardzo owocna!

Opiekunowie pracują w pocie czoła szyjąc maseczki oraz tworzą piękne dzieła i biżuterię ceramiczną.

Nauczyciele tworzą codziennie masę kart pracy, podają propozycje zabaw i ćwiczeń które mogą być wykonywane w domu! A przede wszystkim kręcą filmiki na serwis YouTube.pl tak aby każde dziecko mogło bawić i uczyć się razem z nimi! Oczywiście zapraszamy do subskrypcji naszego kanału i śledzenia najnowszych filmików LINK

W tym wszystkim nie zapominamy wspomnieć o naszych wspaniałych uczniach, którzy pilnie pracują w domu! Wykonują wszystkie zadane prace i chętnie dzielą się swoimi osiągnięciami! Z tej miejsca pragniemy złożyć ogromne podziękowania i wyrazy podziwu dla rodziców!

W naszym Ośrodku odbył się również konkurs wiosenny, piękne dyplomy za wykonanie bardzo twórczych i artystycznych prac trafią pocztą dla Wiktorka, Zosi, Agatki, Emilki i Mateusza G.

Wszyscy pracownicy DOREW przesyłają moc uścisków dla podopiecznych!

Do góry