RODZINNY WYJAZD WYTCHNIENIOWY

Na zdjęciu logo fundacji Drzewo i Jutro.

RODZINNY WYJAZD WYTCHNIENIOWY

dla rodzin i uczniów

Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego (OREW) w Kole PSONI w Piasku/Pszczynie współfinansowany przez Fundację Drzewo i Jutro

Jest to dla rodzin naszych niepełnosprawnych uczniów spełnienie marzeń!

Wyjazd zaplanowano w terminie 15 – 22 czerwca br. do Hotelu Panorama w Krynicy – Zdrój, który w pełni dostosowany jest do potrzeb naszych dzieci.

W sumie wezmą w nim udział 24 rodziny uczniów Ośrodka oraz 13 osób kadry. Będzie więc czas na zajęcia i aktywności dla dzieci prowadzone przez kadrę, kiedy to rodziny będą miały czas wolny dla siebie oraz wspólne aktywności w obiekcie czy wycieczki w piękne zakątki Krynicy i okolic. Dla rodziców i rodzeństwa zaplanowano m.in. zajęcia prowadzone przez instruktorów fitness i zumby, zajęcia na basenie w hotelu, wspólne ognisko oraz warsztaty tematyczne. Oby nam tylko dopisała pogoda i świeciło słoneczko! W sercach już mamy słońce i wielką radość!!!

To już drugi w tym roku projekt, który mamy zaszczyt realizować dzięki finansowaniu ze środków Fundacji Drzewo i Jutro! W najbliższych dniach rozpoczynamy budowę integracyjnego placu zabaw na terenie zielonym wokół naszego Domu Kulejących Aniołów w Piasku, przystosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, który zaprojektowany został i sfinansowany w całości przez Fundację Drzewo i Jutro.

Więcej o Fundacji Drzewo i Jutro pod linkiem: https://fundacjadrzewoijutro.org

Pięknie dziękujemy Fundacji Drzewo i Jutro za tak wspaniałą inicjatywę,

która wnosi w nasze serca optymizm i wiarę w ludzką dobroć i otwartość serc,

a naszym Aniołom otwiera drzwi do lepszego, radosnego JUTRA!

DZIĘKUJEMY

Do góry