WIOSENNA GALERIA PRAC PLASTYCZNYCH NASZYCH ARTYSTÓW

Na zdjęciu praca plastyczna przedstawiająca cebulę wykonana z skórek cebuli, ziarenek i papieru.

Aktywność plastyczna naszych uczniów umożliwia poznawanie otaczającego świata, oraz wyrażania emocji. Prace powstały za pomocą rożnych środków plastycznych: wydzieranie, malowanie farbami – pędzlem oraz metodą malowania dziesięcioma palcami, wyklejanie. Zajęcia takie pobudzają do działalności twórczej, co pozytywnie wpływa na rozwój podopiecznych. Dzięki temu dzieci rozwijają wyobraźnię, wrażliwość estetyczną, a także usprawniają motorykę małą. Podczas wykonywania prac plastycznych stymulują również wrażliwość wzrokową i dotykową. Kształtują zdolność koncentracji uwagi i skupienia.

Z tęsknoty za słońcem, kolorami i ciepłymi dniami powstała przepiękna WIOSENNA GALERIA.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia możliwości artystycznych naszych uczniów, są przepiękne.

Na fotografii praca plastyczna przedstawiająca gałązkę bzu, wykonana z brązowej bibuły, fioletowej farby, popcornu i zielonych listków z papieru.

reszta zdjęć tutaj: https://www.facebook.com/photo/?fbid=833414748832114&set=pcb.833434112163511

Do góry