Urodziny pani Starosty w domu kulejących Aniołów

Podopieczni świetlicy z bukietem kwiatów

W czwartek 8 lipca 2021 w Polskim Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób z
Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Pszczynie z siedzibą w Piasku odbyły się obchody okazji urodziny naszej Pani starosty Barbary Banodły
Spotkanie z panią Barbarą odbyło się w Domu kulejących Aniołów nowo powstałej siedzibie naszego stowarzyszenia i należącej do Dziennego Ośrodka sali Kominkowej. W tym wyjątkowym spotkaniu ze starostą Pszczyńskim brali udział pani Krystyna Fuławka przewodnicząca naszego Stowarzyszenia wicedyrektor Dziennego Ośrodka Barbara Gierusz oraz kierownik Świetlicy Terapeutycznej Bogusława Bularz i pracownicy wraz z
podopiecznymi obu naszych placówek. Na początku wszyscy zaśpiewaliśmy naszej solenizantce gromkie 100lat, później uczniowie Dziennego Ośrodka i uczestnicy Świetlicy Terapeutycznej wręczyli pani Basi przygotowane przez siebie prezenty. Spotkaniu urodzinowe w Domu Kulejących Aniołów w czwartkowe przedpołudnie przebiegało w miłej atmosferze.
Wszystkie Kulejące Anioły te duże i te małe składają pani Staroście dużo zdrowia pogody ducha i radości z każdego dnia 🙂

Do góry