Turnus Rehabilitacyjny Rewal 2022

W dniach 30.05 do 13.06 2022 odbył się Turnus Rehabilitacyjny do miejscowości Rewal, podopieczni PSONI przebywali w Ośrodku Rehabilitacyjno- Wypoczynkowo- Kolonijny Perła.

Początek wyjazdu rozpoczął się w Poniedziałek wczesnym rankiem, na parkingu kościoła pod wezwaniem podwyższenia Krzyża Świętego w Pszczynie. Po dwóch latach przerwy podopieczni Domu Kulejących Aniołów udali się do małej nadmorski miejscowości Rewal do Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowo- Kolonijnego Perła.

Podczas dwutygodniowego pobytu podopieczni PSONI mieli okazje uczestniczyć kolejny raz w zajęciach rehabilitacyjnych przygotowanych przez pracowników Ośrodka, min borowina, inhalacja, rehabilitacja i wiele innych. Uczestnicy tegorocznego turnus Rehabilitacyjnego w Rewalu mogli brać również udział w zajęciach integracyjnych i rozgrywkowych takich jak: karaoke, dyskoteki oraz grill, również przygotowane przez personel ośrodka Perła.

Podczas dwutygodniowego pobytu w nadmorskiej miejscowości na Kulejące Anioły jak co roku czekało wiele atrakcji takich jak: dzień dziecka koncert operowo- biesiady przejaszczka kolejką do sąsiedniego Niechorza, czy zorganizowany przez pracowników Ośrodka grill. Podczas tegorocznego turnusu mieliśmy pieszą wycieczkę do miejscowości trzeszcza.

Dla podopiecznych naszego Stowarzyszenia wyjazdy na turnusy to możliwość spędzenia splunie czasu w gronie przyjaciół.

Kulejące Anioły dziękują dyrekcji ośrodka Rehabilitacyjno- Wypoczynkowo- Kolonijny Perła za super atmosferę i ciepłe przyjęcie

Autor

TOMASZ

Do góry